2018-06-21

Biskupiak Ma Talent i Złote Kredy

19 czerwca w szkolnej auli odbyła się ostatnia tegoroczna impreza organizowana przez Samorząd Uczniowski. Odbył się pokaz ‘Biskupiak Ma Talent’, i tu gratulacje dla występujących: Antka Lewockiego (2gB) grającego utwory Bacha i Szymanowskiego, Eweliny Puchały (2gC) śpiewającej Okudżawę, Marysi Antoniak i Wiktorii Rzążewskiej (1E) za pokaz tresersko-lalkarski oraz międzyklasowemu zespołowi Lost Feeder wykonujących ‘Stand by me’ ku radości wszystkich zebranych.

A że tradycyjnie koniec czerwca oznacza podsumowania – Samorząd Uczniowski również podsumował opinie uczniów na temat nauczycieli w nowych kategoriach Złotych Kred: nauczyciel najbardziej pogodny, najbardziej wymagający, najnowocześniejszy, z największym poczuciem humoru, z pasją i mistrz ciętej riposty. Zwycięzcą w trzech kategoriach okazał się x. Grzegorz Różyło.

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.