Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:

Rok szkolny 2007/08


LAUREACI:

Konkurs j. angielskiego

1. Skowronek Barbara - 3ga - opiekun p. Beata Gruszczyńska
2. WoĽnica Joanna - 3ga - opiekun p. Beata Gruszczyńska
3. Żurek Mikołaj - 3ga - opiekun p. Beata Gruszczyńska
4. Dechnik Ireneusz - 3ga - opiekun p. Beata Gruszczyńska
5. Teter Agnieszka - 3ga - opiekun p. Beata Gruszczyńska

Konkurs polonistyczny

6. Puszyk Weronika - 3gb - opiekun s. Agata Żerebiec (najwyższy wynik w województwie)
7. Zimecka Aleksandra - 2gb - opiekun s. Agata Żerebiec

Konkurs j. niemieckiego

8. Skowronek Barabara - 3ga - opiekun p. Anna Kulik
9. Lipska Katarzyna - 3gb - opiekun p. Anna Kulik
10. Markiewicz Monika - 3ga - opiekun p. Anna Kulik
11. Kosonowski Mateusz - 2ga - opiekun p. Aleksandra Zarzycka
12. Paszkiewicz Barbara - 3gb- Dethloff

Konkurs j. francuskiego

13. Błaszczak Aleksandra - 3gb - opiekun p. Eliza Urban (najwyższy wynik w województwie)

Konkurs j. rosyjskiego

14. Stankiewicz Magdalena - 1ga - opiekun p. Anna Janecka (najwyższy wynik w województwie)

Konkurs historyczny

15. Janicki Mateusz - 3ga - opiekun p. Krzysztof Fiołka
16. Krasuski Grzegorz - 1ga - opiekun p. Beata Sikora
17. Krasuski Piotr - 3gc - opiekun p. Krzysztof Fiołka
18. Kosonowski Mateusz - 2ga - opiekun p. Beata Sikora
19. Marciniak Szymon - 3gb - opiekun p. Beata Sikora

Konkurs geograficzny

20. Stachura Gabriel - 2ga - opiekun p. Justyna Kozysa

Konkurs matematyczny

21. Janicki Mateusz - 3ga - opiekun p. Aneta Ludwikowska

Konkurs chemiczny

22. Skowronek Barbara - 3ga - opiekun p. Anna Gęca
23. Janicki Mateusz - 3ga - opiekun p. Anna Gęca (najwyższy wynik w województwie)
24. Pawluczuk Monika - 3gc - opiekun p. Anna Gęca
25. Kołodziej Piotr - 3gb - opiekun p. Anna Gęca
26. Raganowicz Krzysztof - 3ga - opiekun p. Anna Gęca
27. Bielak-Wolanin Maciej - 3gb - opiekun p. Anna Gęca

Konkurs biologiczny

28. Bystryk Katarzyna - 2gb - opiekun p. Marzena Turek
29. Kozioł Maciej - 3gc - opiekun p. Marzena Turek

Konkurs fizyczny

30. Janicki Mateusz - 3ga - opiekun p. Ewelina Leszczyńska

Konkurs krasomówczy

31. Wójcik Karolina - 3ga - opiekun p Joanna Wójtowicz
32. Dłubacz Zofia - 3gb - opiekun s. Agata Żerebiec

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"

Kamila Cymbała- 3gb - opiekun p. Beata Sikora 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.