Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:

Rok szkolny 2008/09


LAUREACI:

Konkurs polonistyczny

1. Kasia Bystryk (IIIgB) najwyższy wynik w województwie- opiekun s. Agata Żerebiec
2. Tosia Markut (IIIgC) - opiekun p. Joanna Wójtowicz
3. Roksana Bzoma (IIIgA) - opiekun p. Joanna Wójtowicz

Konkurs j. angielskiego

4. Marta Asheber (IIIgb) - opiekun p. Anna Burdan
5. Wiktoria Osiak (IIIgc) - opiekun p. Beata Gruszczyńska

Konkurs geograficzny

6. Monika Iżewska (IIgA) - opiekun p. Justyna Kozysa

Konkurs historyczny

7. Mateusz Kosonowski (IIIgA) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
8. Marcin Ciesielka (IIgA) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
9. Maksymilian Kuźmicz (IgA) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
10. Dominik Starczewski (IIgA) - opiekun p. Krzysztof Fiołka

Konkurs j. rosyjskiego

11. Ewa Kopeć (IIIgC) najwyższy wynik w województwie - opiekun p. Anna Marzec
12. Magdalena Stankiewicz (IIgA) - opiekun p. Anna Janecka
13. Piotr Bobołowicz (IIIgC) - opiekun p. Anna Marzec

Konkurs biologiczny

14. Sylwia Stylińska (IIIgA) - opiekun p. Marzena Turek
15. Wiktoria Osiak (IIIgC) - opiekun p. Marzena Turek

Konkurs j.francuskiego

16. Katarzyna Bystryk (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban
17. Zuzanna Kilijanek (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban
18. Aleksandra Zimecka (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban
19. Piotr Kaczyński (IIgB) - opiekun p. Eliza Urban
20. Jan Nowosad (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban
21. Joanna Korona (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban
22. Marta Asheber (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban
23. Aleksandra Bator (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban

Konkurs fizyczny

24. Tomasz Błaziak (IIIgA) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska

Konkurs chemiczny

25. Wojciech Bogdański (IIIgC) najwyższy wynik w województwie - opiekun p. Anna Gęca
26. Jan Zarębski (IIIgA) - opiekun p. Anna Gęca

Konkurs j. niemieckiego

27. Mateusz Kosonowski (IIIgA) najwyższy wynik w województwie - opiekun p. Marzena Orłowska
28. Anna Pietroń (IIgA) - opiekun p. Katarzyna Gromek

Konkurs krasomówczy

29. Agnieszka Konarzewska (IIgA) - opiekun s. Agata Żerebiec

Konkurs matematyczny

30. Adam Goliński (IIIgA) - opiekun p. Anna D±browska
31. Michał Błaziak (IIgA) - opiekun p. Anna D±browska
32. Michał Mycka (IIIgC) - opiekun p. Agata Płonkowska

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.