Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:

Rok szkolny 2009/10


LAUREACI:

Konkurs polonistyczny

1. Anna Pietroń (IIIgA) - opiekun s. Agata Żerebiec
2. Dominika Stylińska (IIIgB) - opiekun p. Joanna Wójtowicz

Konkurs j. angielskiego

3. Dorota Kuśmierz (IIIgA) - opiekun p. Magdalena Malec
4. Piotr Obszański (IgA) - opiekun p. Joanna Jasieczek
5. Barbara Kubinowska (IIgB) - opiekun p. Joanna Jasieczek

Konkurs geograficzny

6. Monika Iżewska (IIIgA) - opiekun p. Justyna Kozysa
7. Maksymilian KuĽmicz (IIgA) - opiekun p. Justyna Kozysa
8. Beata Żuk (IIIgA) - opiekun p. Justyna Kozysa

Konkurs historyczny

9. Maksymilian Kuźmicz (IIgA) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
10. Damian Sieńko (IIgB) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
11. Michał Malec (IIgB) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz

Konkurs j. rosyjskiego

12. Magdalena Stankiewicz (IIIgA) - opiekun p. Anna Janecka

Konkurs j.francuskiego

13. Marcin Orzechowski (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban
14. Aleksandra Bodys (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban
15. Piotr Kaczyński (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban
16. Dagmara Szymczyk (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban
17. Klaudia Kułaga (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban
18. Wojciech Piłat (IIIgB) - opiekun p. Eliza Urban

Konkurs fizyczny

19. Michał Błaziak (IIIgA) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska
20. Jakub Szymański (IIIgC) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska
21. Przemysław Stasiak (IIgA) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska

Konkurs chemiczny

22. Rafał Międlar (IIIgA) - opiekun p. Anna Gęca
23. Piotr Kaczyński (IIIgB) - opiekun p. Anna Gęca
24. Damian Sieńko (IIIgB) - opiekun p. Anna Gęca

Konkurs j. niemieckiego

25. Anna Pietroń (IIIgA) - opiekun p. Katarzyna Gromek
26. Rafał Międlar(IIIgA) - opiekun p. Katarzyna Gromek

Konkurs krasomówczy

27. Katarzyna Wilczopolska (IIgB) - opiekun s. Agata Żerebiec

Konkurs matematyczny

28. Michał Błaziak (IIIgA) - opiekun p. Anna D±browska
29. Mateusz Sędzielewski (IIIgC) - opiekun p. Aneta Ludwikowska

XXXVI Olimpiada Geograficzna

1. Monika Iżewska (IIIgA) finalista stopnia centralnego - opiekun p. dr Józef Kozysa

XV Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy"

1. Paweł Gumieniak (IIgA) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
2. Pamela Kępa (IIgB) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz

V Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

1. Michał Błaziak (IIIgA) finalista stopnia centralnego - opiekun p. Anna D±browska

VIII Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów

1. Anna Pietroń (IIIgA) laureat - opiekun p. Katarzyna Gromek

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.