Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:

Rok szkolny 2010/11


Konkurs polonistyczny

1. Malec Michał (III gb) - opiekun s. Agata Żerebiec
2. Derlikiewicz Joanna (III gb) - opiekun s. Agata Żerebiec
3. Mikos Adrianna (II ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz
4. Pastuszak Krzysztof (III gc) - opiekun s. Agata Żerebiec

Konkurs historyczny

5. KuĽmicz Maksymilian (III ga) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
6. Pizło Paweł (III ga) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
7. Grenda Wojciech (III gc) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz
8. Gumieniak Paweł (III ga) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
9. Kępka Bartosz (II ga) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
10. Filipek Paweł (III gb) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz
11. Obszański Piotr (II ga) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
12. Dudzisz Krzysztof (III ga) - opiekun p. Krzysztof Fiołka

Konkurs geograficzny

13. Malec Michał (IIIgb) - opiekun p. Justyna Kozysa
14. Iżewska Izabela (Iga) - opiekun p. Justyna Kozysa
15. Boruch Wojciech (IIgc) - opiekun p. Justyna Kozysa

Konkurs fizyczny

16. Cisowski Adam (IIga) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska

Konkurs matematyczny

17. Kubinowska Barbara (III gb) - opiekun p. Aneta Ludwikowska
18. Klocek Maciej (III gb) - opiekun p. Aneta Ludwikowska
19. Bzoma Oskar (III gb) - opiekun p. Aneta Ludwikowska
20. Dudkiewicz Tadeusz (II gb) - opiekun p. Lidia Szymańska
21. Pawlak Wojciech (III ga) - p. Lidia Szymańska
22. Rymuszka Mateusz (III gb) - opiekun p. Aneta Ludwikowska

Konkurs krasomówczy

23. Stpiczyńska Patrycja (III ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz

Konkurs chemiczny

24. Mycka Anna (III gb) - opiekun p. Anna Gęca
25. Sławińska Kinga (III gc) - opiekun p. Anna Gęca

Konkurs biologiczny

26. Bałys Adam (III ga) - opiekun p. Marzena Turek
27. Kubinowska Barbara (III gb) - opiekun p. Marzena Turek

Konkurs j. hiszpańskiego

28. Choina Magdalena (II gb) - opiekun p. Eliza Urban

Konkurs j. francuskiego

29. Profeta Michał (III gb) - opiekun p. Danuta Buczek

Konkurs j. niemieckiego

30. Komor Karolina (III ga) - opiekun p. Katarzyna Gromek

Konkurs tematyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia"

1. Obszański Piotr (II ga) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
2. Piwowarski Piotr (III gb) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz
3. Filipek Paweł (III gb) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz
4. Grenda Wojciech (III gc) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.