Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:

 

Rok szkolny 2011/12



Konkurs języka francuskiego

1. Zdunek Gabriela (II gb) - opiekun p. Eliza Urban
2. Choina Magdalena (III gb) - opiekun p. Eliza Urban
3. Rybojad Jan (II ga) - opiekun p. Eliza Urban
4. Drabik Julia (II gb) - opiekun p. Eliza Urban
5. Zabłotni Anna (III gb) - opiekun p. Eliza Urban
6. Rola Antonina (II gb) - opiekun p. Eliza Urban
7. Krawczyk Maciej (III gb) - opiekun p. Eliza Urban
8. Pożarowska Kinga (III gb) - opiekun p. Eliza Urban
9. Humeniuk Alicja (III gb) - opiekun p. Eliza Urban
10. Tkaczyk Natalia (III gb) - opiekun p. Eliza Urban

Konkurs języka rosyjskiego

11. Boguta Agata (III gc) - opiekun p. Anna Marzec
12. Lipska Małgorzata (III gc) - opiekun p. Anna Marzec

Konkurs języka niemieckiego

13. Kulesza Andrzej (III ga) - opiekun p. Marzena Orłowska

Konkurs polonistyczny

14. Maciąg Michał (II gc) - opiekun s. Agata Żerebiec
15. Guzal Dominika (II gb) - opiekun s. Agata Żerebiec
16. Kołtunik Monika (III ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz
17. Kozioł Iga (III ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz
18. Mikos Adrianna (III ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz

Konkurs języka angielskiego

19. Choina Magdalena (III gb) - opiekun p. Marta KuĽmicz
20. Rząd Katarzyna (II gb) - opiekun p. Beata Gruszczyńska
21. Zdunek Katarzyna (II gb) - opiekun p. Beata Gruszczyńska
22. Ciechońska Katarzyna (III ga) - opiekun p. Joanna Jasieczek

Konkurs historyczny

23. Czajczyk Jakub (I ga) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz
24. Smalec Zuzanna (II ga) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz
25. Kępka Bartosz (III ga) - opiekun p. Krzysztof Fiołka

Konkurs geograficzny

26. Zagraba Agnieszka (III gb) - opiekun p. Justyna Kozysa
27. Czarnecki Błażej (III ga) - opiekun p. Justyna Kozysa
28. Kozioł Iga (III ga) - opiekun p. Justyna Kozysa
29. Kępka Bartosz (III ga) - opiekun p. Justyna Kozysa

Konkurs bilogiczny

30. Choina Magdalena (III gb) - opiekun p. Marzena Turek
31. Boguta Agata (III gc) - opiekun p. Marzena Turek
32. Marzęda Katarzyna (III gc) - opiekun p. Marzena Turek
33. Lebowa Weronika (II ga) - opiekun p. Marzena Turek
34. Obszański Piotr (III ga) - opiekun p. Marzena Turek
35. Wilkos Aleksander (III gc) - opiekun p. Marzena Turek

Konkurs chemiczny

36. Kępka Bartosz (III ga) - opiekun p. Anna Gęca
37. Mikos Adrianna (III ga) - opiekun p. Anna Gęca
38. Gałka Piotr (III gc) - opiekun p. Anna Gęca
39. Dudkiewicz Tadeusz (III gb) - opiekun p. Anna Gęca
40. Krawczyk Maciej (III gb) - opiekun p. Anna Gęca
41. Chęciński Karol (III gc) - opiekun p. Anna Gęca

Konkurs matematyczny

42. Dudkiewicz Tadeusz (III gb) - opiekun p. Lidia Szymańska
43. Gawlik Joanna (III ga) - opiekun p. Anna D±browska

Konkurs fizyczny

44. Cisowski Adam (III ga) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska
45. Dudkiewicz Tadeusz (III gb) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska
46. Zieliński Wojciech (III ga) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska
47. Kulesza Andrzej (III ga) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska
48. Szymański Michał (III gc) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska

Konkurs krasomówczy

49. Skałecka Aleksandra (III ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz

XV edycja OGÓLOPOLSKIEGO KONKURSU TEMATYCZNEGO „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego”

50. Wilkos Aleksander (III gc) - opiekun p. Krzysztof Fiołka
51. Gąska Wojciech (I ga) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz

 

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.