Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:

 

Rok szkolny 2012/13


Konkurs biologiczny

1. Dechnik Jakub (3 ga) - opiekun p. Marzena Turek
2. Lebowa Weronika (3 ga) - opiekun p. Marzena Turek
3. Smalec Zuzanna (3 ga) - opiekun p. Marzena Turek
4. Sobstyl Anna (3 ga) - opiekun p. Marzena Turek
5. Włosek Marta (3 ga) - opiekun p. Marzena Turek

Konkurs chemiczny

6. Bury Paweł (3 ga) - opiekun p. Anna Gęca
7. Jankowska Anna (3 gc) - opiekun p. Anna Gęca
8. Polak Karolina (3 gb) - opiekun p. Anna Gęca

Konkurs matematyczny

9. Boguta Jakub (2 ga) - opiekun p. Aneta Ludwikowska
10. Bury Paweł (3 ga) - opiekun p. Anna D±browska
11. Dechnik Jakub (3 ga) - opiekun p. Anna D±browska
12. Jankowska Anna (3 gc) - opiekun p. Aneta Ludwikowska
13. Kaczyński Wiktor (3 ga) - opiekun p. Anna D±browska
14. Łuć Jakub (3 gb) - opiekun p. Aneta Ludwikowska
15. Rybojad Jan (3 ga) - opiekun p. Anna D±browska

Konkurs polonistyczny

16. Guzal Dominika (3 gb) - opiekun s. Agata Żerebiec
17. Lebowa Weronika (3 ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz
18. Nowak Emilia (3 gb) - opiekun p. Joanna Wójtowicz
19. Paprzycka Karolina (3 gc) - opiekun s. Agata Żerebiec
20. Rybojad Jan (3 ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz
21. Smalec Zuzanna (3 ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz
22. Tokarczuk Alicja (2 gc) - opiekun s. Agata Żerebiec
23. Wnuk Magdalena (2 gb) - opiekun p. Joanna Wójtowicz

Konkurs języka rosyjskiego

24. Jabłońska Paulina (3 gc) - opiekun p. Anna Marzec
25. Jezierska Aleksandra (3 gc) - opiekun p. Anna Marzec
26. Kuczyńska Zuzanna (2 gc) - opiekun p. Anna Janecka
27. Maciąg Michał (3 gc) - opiekun p. Anna Marzec
28. Sitoi Oliwia (3 gc) - opiekun p. Anna Marzec

Konkurs języka angielskiego

29. Bany Zuzanna (3 gb) - opiekun p. Beata Gruszczyńska
30. Dechnik Jakub (3 ga) - opiekun p. Beata Gruszczyńska
31. Korbel Marta (3 gc) - opiekun p. Magdalena Malec
32. Rybojad Jan (3 ga) - opiekun p. Beata Gruszczyńska
33. Rząd Katarzyna (3 gb) - opiekun p. Beata Gruszczyńska
34. Kaczyński Wiktor (3 ga) - opiekun p. Beata Gruszczyńska
35. Boguta Jakub (2 ga) - opiekun p. Monika Pelczarska

Konkurs języka niemieckiego

36. Rybojad Jan (3 ga) - opiekun p. Marzena Orłowska
37. Smalec Zuzanna (3 ga) - opiekun p. Marzena Orłowska
38. Kaczyński Wiktor (3 ga) - opiekun p. Dorota Koper

Konkurs języka francuskiego

39. Rybojad Jan (3 ga) - opiekun p. Eliza Urban
40. Zdunek Gabriela (3 gb) - opiekun p. Eliza Urban

Konkurs krasomówczy

41. Pitucha Gabriela (2 gb) - opiekun p. Joanna Wójtowicz

Konkurs historyczny

42. Czajczyk Jakub (2 ga) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz
43. Gruszczyński Jan (2 ga) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz

Konkurs fizyczny

44. Boguta Jakub (2 ga) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska
45. Bury Paweł (3 ga) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska

Konkurs geograficzny

46. Łepik Michał (2 ga) - opiekun p. Justyna Kozysa
47. Maciąg Michał (3 gc) - opiekun p. Justyna Kozysa
48. Rachwał Kamil (3 ga) - opiekun p. Justyna Kozysa
49. Rybojad Jan (3 ga) - opiekun p. Justyna Kozysa
50. Sitoi Oliwia (3 gc) - opiekun p. Justyna Kozysa

Powrót

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.