Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:

 

Rok szkolny 2013/14

 

Konkurs języka francuskiego

1. Patrycja Jasiurska (3 gb) - opiekun p. Danuta Buczek 
2. Maja Matyjaszek (3 gb) - opiekun p. Danuta Buczek 
3. Magdalena Wnuk (3 gb) - opiekun p. Danuta Buczek 
4. Martyna Wójcik (3 gb) - opiekun p. Danuta Buczek 
5. Joanna Frydrych (2 gb) - opiekun p. Eliza Urban

 

Konkurs języka niemieckiego

6. Aleksandra Brzyska (2 ga) - opiekun p. Marzena Orłowska 
7. Jakub Boguta (3 ga) - opiekun p. Marzena Orłowska 
8. Natalia Konarska (3 ga) - opiekun p. Marzena Orłowska 
9. Karolina Jóźwiakowska (3 ga) - opiekun p. Marzena Orłowska

 

Konkurs języka rosyjskiego

10. Urszula Brzozowska (3 gc) - opiekun p. Anna Janecka 
11. Agnieszka Rogowska (3 gc) - opiekun p. Anna Janecka

 

Konkurs języka angielskiego

12. Michał Bielak (3 gb) - opiekun p. Kamil Szczęch 
13. Karolina Krawczyk (3 gb) - opiekun p. Kamil Szczęch

 

Konkurs chemiczny 

14. Jakub Narodowiec (3 gc) - opiekun p. Anna Gęca

 

Konkurs geograficzny

15. Wojciech Gąska (3 ga) - opiekun p. Justyna Kozysa 
16. Radosław Rodak (3 ga) - opiekun p. Justyna Kozysa

 

Konkurs historyczny

17. Jan Gruszczyński (3 ga) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz 
18. Jakub Czajczyk (3 ga) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz 
19. Wojciech Gąska (3 ga) - opiekun p. Aleksander Petkiewicz 
20. Kacper Adamczyk (3 gc) - opiekun p. Krzysztof Fiołka 
21. Rafał Chlastawa (3 gc) - opiekun p. Krzysztof Fiołka 
22. Adam Ryl (2 ga) - opiekun p. Krzysztof Fiołka

 

Konkurs fizyczny

23. Jakub Boguta (3 ga) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska 
24. Jan Gruszczyński (3 ga) - opiekun p. Ewelina Leszczyńska

 

Konkurs matematyczny

25. Jakub Boguta (3 ga) - opiekun p. Anna Godula 
26. Patrycja Adamczyk (3 gc) - opiekun p. Aneta Ludwikowska

 

Konkurs języka polskiego 

27. Natalia Cieplińska (3 gb) - opiekun p. Joanna Wójtowicz 
28. Maja Matyjaszek (3 gb) - opiekun p. Joanna Wójtowicz 
29. Gabriela Pitucha (3 gb) - opiekun p. Joanna Wójtowicz 
30. Oliwia Suryś (3 gb) - opiekun p. Joanna Wójtowicz 
31. Julia Zyśk (2 ga) - opiekun p. Joanna Wójtowicz 
32. Joanna Frydrych (2 gb) - opiekun p. Joanna Wójtowicz 
33. Alicja Tokarczuk (3 gc) - opiekun s. Agata Żerebiec


OLIMPIADY i KONKURSY


XXI Olimpiada Informatyczna dla szkół średnich

Laureat -Jakub Boguta ( 3 ga ) - opiekun p. Grzegorz Rosnau

 

IX Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Laureat -Jakub Boguta ( 3 ga ) - opiekun p. Anna Godula, 

 

VIII Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów

Laureat - Jakub Boguta ( 3 ga ) - opiekun p. Grzegorz Rosnau

 

Olimpiada Języka Angielskiego Gimnazjalistów

Finalista - Jan Gruszczyński ( 3 ga ) - opiekun p. Beata Gruszczyńska

 

Etap wojewódzki XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

" Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939-1945. Polski czyn zbrojny w okesie II wojny światowej."

Laureat - Jakub Czajczyk ( 3 ga ) opiekun p. Aleksander Petkiewicz

 

Powrót

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.