Laureaci Kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych:

 

Rok szkolny 2014/15

 

Konkursy przedmiotowe i tematyczne organizowane przez Lubelskiego Kuratora Oświaty:

 

Konkurs ortograficzny

  1. Dutkowska Alicja  (kl.2gd) – opiekun s. mgr Agata Żerebiec
  2. Dziaduch Weronika (kl.3gd) – opiekun mgr Joanna Wójtowicz
  3. Frydrych Joanna (kl.3gb) – opiekun mgr Joanna Wójtowicz
  4. Kucharzyk Michał  (kl.2gc) – opiekun mgr Joanna Wójtowicz
  5. Kwiatkowska Natalia (kl.1gd) – opiekun mgr Grażyna Krzemińska
  6. Lachewicz Justyna (kl.3gd) – opiekun mgr Joanna Wójtowicz
  7. Maciuk Franciszek (kl.1gc) – opiekun s. mgr Agata Żerebiec
  8. Parcheta Magdalena (kl.2ga) – opiekun s. mgr Agata Żerebiec
  9. Smarz Katarzyna (kl.2gd) – opiekun s. mgr Agata Żerebiec

 

Konkurs języka niemieckiego

  1. Brzyska Aleksandra ( kl.3ga) – opiekun mgr Marzena Orłowska
  2. Cieślik Marcelina (kl.3ga) – opiekun mgr Marzena Orłowska
  3. Pasek Mateusz (kl.3ga) – opiekun mgr Marzena Orłowska
  4. Teresińska Barbara (kl.3gd)

 

Konkurs języka francuskiego

  1. Borowiec Dominika (kl.3gb) – opiekun mgr Eliza Urban
  2. Frydrych Joanna (kl.3gb) – opiekun mgr Eliza Urban
  3. Gontarz Wiktoria (kl.3gb) – opiekun mgr Eliza Urban
  4. Konasiuk Lidia (kl.3gb) – opiekun mgr Eliza Urban
  5. Morgaś Joanna (kl.3gb) – opiekun mgr Eliza Urban

 

Konkurs języka hiszpańskiego

  1. Dziaduch Weronika (kl.3gd) – opiekun mgr Katarzyna Zagdańska – Dudek
  2. Lewocki Franciszek (kl.3gd) – opiekun mgr Katarzyna Zagdańska – Dudek
  3. Stasiewicz Emilia (kl.3gd) – opiekun mgr Katarzyna Zagdańska – Dudek
  4. Urbańska Aleksandra (kl.3gd) – opiekun mgr Katarzyna Zagdańska – Dudek
  5. Wilk Jan (kl.3gd) – opiekun mgr Katarzyna Zagdańska – Dudek
  6. Zyśk Julia (kl.3ga) – opiekun mgr Magdalena Semeniuk

 

Konkurs języka angielskiego

  1. Bzoma Amadeusz (kl.3ga) – opiekun mgr Magdalena Malec
  2. Parcheta Magdalena (kl.2ga) – opiekun mgr Magdalena Malec
  3. Wilk Jan (kl.3gd) – opiekun mgr Marta Kuźmicz

 

Konkurs języka polskiego

  1. Brzyska Aleksandra (kl.3ga) – opiekun mgr Joanna Wójtowicz
  2. Cieślik Marcelina (kl.3ga) – opiekun mgr Joanna Wójtowicz
  3. Dziaduch Weronika (kl.3gd) – opiekun mgr Joanna Wójtowicz
  4. Frydrych Joanna (kl.3gb) – opiekun mgr Joanna Wójtowicz
  5. Kozak Maria (kl.2ga) – opiekun s. mgr Agata Żerebiec
  6. Lachewicz Justyna (kl.3gd) – opiekun mgr Joanna Wójtowicz
  7. Nużka Joanna (kl.2gd) – opiekun s. mgr Agata Żerebiec

 

Konkurs matematyczny

  1. Borsukiewicz Paweł (kl.3gd) – opiekun mgr Aneta Ludwikowska
  2. Gardziel Bartosz (kl. 3gd) – opiekun mgr Aneta Ludwikowska
  3. Kucharzyk Michał (kl.2gc) – opiekun mgr Aneta Ludwikowska
  4. Mateusz Kowalik (kl.3 gd) - opiekun mgr Aneta Ludwikowska
  5. Nużka Joanna (kl.2gd) – opiekun mgr Anna Dabrowska

 

Konkurs historyczny

  1. Franczak Paweł (kl.2ga) – opiekun mgr Przemysław Rosowski
  2. Gardziel Bartosz (kl.3gd) – opiekun mgr Przemysław Rosowski
  3. Habza Piotr (kl.2gd) – opiekun mgr Aleksander Petkiewicz
  4. Klamut Kornel (kl.2gd) – opiekun mgr Aleksander Petkiewicz
  5. Joanna Alberska (kl. 3ga) – opiekun mgr Krzysztof Fiołka

 

Konkurs biologiczny

  1. Krzyżanowska Katarzyna (kl.2 ga) – opiekun mgr Marzena Turek

 

Konkurs fizyczny

  1. Borsukiewicz Paweł (kl.3gd) – opiekun mgr Ewelina Leszczyńska
  2. Dudzisz Michał (kl.3ga) – opiekun mgr Ewelina Leszczyńska
  3. Gardziel Bartosz (kl.3gd) – opiekun mgr Ewelina Leszczyńska
  4. Górka Maciej (kl.3gc) – opiekun mgr Ewelina Leszczyńska

 

Konkurs chemiczny

  1. Dudkiewicz Zofia (kl.3gc) – opiekun mgr Anna Gęca
  2. Dziaduch Weronika ( kl.3gd) – opiekun mgr Anna Gęca
  3. Jóźwiak Olga (kl.3gb) – opiekun mgr Anna Gęca
  4. Kotłowski Szymon (kl.3ga) – opiekun mgr Anna Gęca
  5.  Kuśmierczyk Maria ( kl.3gb) – opiekun mgr Anna Gęca
  6. Ryl Adam (kl.3ga) – opiekun mgr Anna Gęca
  7. Zyśk Julia (kl.3ga) – opiekun mgr Anna Gęca

 

Konkurs geograficzny

  1. Habza Piotr (kl.2gd) – opiekun mgr Justyna Kozysa
  2. Kostecka Julianna (kl.3ga) – opiekun mgr Justyna Kozysa

 

X Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

Rafał Szulc (kl.2ga) - opiekun mgr Anna Dąbrowska 

 

Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedynii do Orszy" - etap wojewódzki

  1. Klamut Kornel (kl. 2gd) - opiekun mgr Aleksander Petkiewicz
  2. Gardziel Bartosz (kl. 3gd) - opiekun mgr Przemysław Rosowski
  3. Habza Piotr (kl. 2gd) - opiekun mgr Aleksander Petkiewicz
  4. Ryl Adam (kl. 3ga) - opiekun mgr Krzysztof Fiołka

 

Ogólnopolski konkurs wiedzy o Poleskim Parku Narodowym ,,Poleski Park Narodowy - 25 lat działalności"

  1. Katarzyna Krzyżanowska (kl. 2gA) - opiekun mgr Marzena Turek
  2. Aleksandra Brzyska (3ga) - opiekun mgr Marzena Turek 

 

Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedynii do Orszy" - etap centralny

 Klamut Kornel (kl. 2gd) - opiekun mgr Aleksander Petkiewicz

Powrót

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.