AKTUALNOŚCI

Dnia 28 września 2018r zostały przeprowadzone wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Po przeliczeniu 584 głosów szkolna Komisja Wyborcza w postaci Samorządu Uczniowskiego ogłosiła następujące wyniki:

Boruń Weronika – 226 głosów

Kasica Lukas- 134 głosów

Sroka Mateusz- 116 głosów.

Przedstawicielem naszego liceum w Młodzieżowej Radzie Miasta Lublin została Weronika Boruń. Gratulujemy Weronice zwycięstwa w wyborach oraz życzymy dalszych sukcesów.

Od 13 września rozpoczął działalność nowy Samorząd Uczniowski. Anna Wasil, Jan Bylina, Maciej Kowalczyk (Liceum) oraz Tomasz Klocek, Marcin Barczak i Martyna Kochalska (Gimnazjum) złożyli ślubowanie podczas szkolnej mszy św. i oficjalnie przejęli samorządowe obowiązki. Bardzo serdecznie życzymy im owocnej działalności.

Jeszcze przed oficjalnym ślubowaniem działalność rozpoczął nowy Samorząd Uczniowski. W dniach 11-12 września odbył się z ich inicjatywy kiermasz podręczników szkolnych.

19 czerwca w szkolnej auli odbyła się ostatnia tegoroczna impreza organizowana przez Samorząd Uczniowski. Odbył się pokaz ‘Biskupiak Ma Talent’, i tu gratulacje dla występujących: Antka Lewockiego (2gB) grającego utwory Bacha i Szymanowskiego, Eweliny Puchały (2gC) śpiewającej Okudżawę, Marysi Antoniak i Wiktorii Rzążewskiej (1E) za pokaz tresersko-lalkarski oraz międzyklasowemu zespołowi Lost Feeder wykonujących ‘Stand by me’ ku radości wszystkich zebranych.

25 kwietnia odbyło się zebrania samorządów klasowych, podczas którego odbyła się prezentacja kandydatów i wybory Samorządu Uczniowskiego na przyszły rok szkolny. W skład nowo wybranego Samorządu liceum weszli: Anna Wasil z klasy 1C, Jan Bylina i Maciek Kowalczyk z 1B. Skład Samorządu gimnazjum to: Tomasz Klocek z 2gB oraz Marcin Barczak, 2gC i Martyna Kochalska, 2gB. Gratulujemy wyboru i życzymy owocnej działalności.

29 września, odbyły się, zorganizowane przez Samorząd Uczniowski, wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Spośród ośmiorga kandydatów najwięcej głosów zebrał Jonasz Rzucidło z klasy 3gA. Gratulujemy Jonaszowi zwycięstwa w wyborach i życzymy sukcesów w reprezentowaniu Biskupiaka.

29 września podczas mszy św. dla gimnazjalistów złożył ślubowanie nowy Samorząd Uczniowski Gimnazjum. Wiktorii Janiszewskiej, Adamowi Sadowskiemu i Wktorii Rabińskiej życzymy sukcesów w działalności na rzecz szkoły.

Od 14-15 września 2017r., czyli od uroczystego ślubowania, Samorząd Uczniowski oficjalnie działa w nowym składzie. Samorząd Liceum to Agnieszka Wawruch, Agata Kusiak, Jakub Konieczny, a Samorząd Gimnazjum - Wiktoria Janiszewska, Adam Sadowski i Wiktoria Rabińska.

Tegoroczny Samorząd Uczniowski zainaugurował działalność 11 września 2017r. organizując kiermasz podręczników dla uczniów liceum.

27 kwietnia odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który rozpocznie działalność od września 2017r. W głosowaniu przedstawicieli klas w Samorządzie Liceum przewodniczącą została wybrana Agnieszka Wawruch (1B),  zastępcą - Agata Kusiak (1D) a skarbnikiem  - Jakub Konieczny (1D). W gimnazjum przewodniczącą została Wiktoria Janiszewska (2gC),  zastępcą - Adam Sadowski (1gC),  a  skarbnikiem - Wiktoria Rabińska (2gD).  Nowo wybranemu Samorządowi gratulujemy!

30 września 2016r. odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. W głosowaniu zyciężyła Gosia Skrzek z klasy 2D 248 głosami. II miejsce zajął Jonasz Rzucidło, 2gA (226 głosów), a III - Karol Sikora, 2D (136 głosów). Gosi serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w działalności publicznej.

15-16 września 2016r. odbyły się ślubowania nowych składów Samorządu Uczniowskiego. W bieżącym roku szkolnym za działalność liceum odpowiadać będą Mateusz Pasek, Karolina Malesa i Krystian Kosiarski oraz Łucja Kuźma, Anna Wasil i Natalia Łepik za gimnazjum. Nowemu Samorządowi życzymy samych sukcesów.

14 kwietnia 2016r. odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, który swoją działalność rozpocznie w nowym roku szkolnym.
Liceum reprezentować będą:
Mateusz Pasek 1B (przewodniczący)
Karolina Malesa 1C (zastępca)
Krystian Kosiarski 1B (skarbnik).
                                       W gimnazjum będą to:
Łucja Kuźma 1gB (przewodnicząca)
Anna Wasil 2gC (zastępca)
Natalia Łepik 2gB (skarbnik).
Nowym samorządowcom gratulujemy i życzymy powodzenia.

W wyborach do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin, które odbyły się 30 września 2015r. zwyciężył Michał Kuśmirski z 3A, otrzymując 305 głosów.
Kolejne miejsca zajęli: Maria Kozak, 3gA - 154 głosy; Bartosz Mroziński, 1B - 135 głosów; Piotr Nowak, 3C - 56 głosów. Na 704 głosujących oddano 54 głosy nieważne. Michałowi gratulujemy i życzymy owocnej działalności społecznej.

W środę 30 września 2015r. odbędą się wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Przedstawiciele SU odwiedzą  w tym dniu wszystkie klasy liceum i gimnazjum (od 2 do 8 lekcyjnej). Uczniowie otrzymają karty do głosowania, które będą mogli wrzucić do przenośnej urny. W szkole kandydują: Maria Kozak 3gA, Michał Kuśmirski 3A, Bartosz Mroziński 1B, Piotr Nowak 3C.

Podczas Mszy św. w czwartek i piątek (24 i 25 września) nowy Samorząd Liceum i Gimnazjum złożył oficjalne ślubowanie. Zapraszamy do galerii zdjęć.

4 września 2015 odbył się kiermasz używanych podręczników, zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Był to bardzo udany organizacyjny debiut Samorządu Liceum i Gimnazjum w nowym składzie.

W piątek 4 września, na długich przerwach - śniadaniowej
i obiadowej, odbędzie się kiermasz używanych podręczników. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kupnem i sprzedażą książek, także absolwentów naszego liceum i gimnazjum. 

Uczniowie pierwszych klas gimnazjum dostaną książki zakupione przez szkołę.

14 kwietnia odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Został on wyłoniony spośród samorządów klasowych. Uczniów liceum reprezentować będą:

Marcin Kurowski z 1E (przewodniczący); Wojciech Banaszek z 1A (zastępca) i Paweł Droździel z 1D (skarbnik)

W skład Samorządu Gimnazjum weszły następujące osoby:

Magdalena Parcheta z 2ga (przewodnicząca); Maria Kozak z 2ga (zastępca) i Agnieszka Wawruch z 2gd (skarbnik).

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w pracy !

 Samorząd Uczniowski przygotował szopkę Bożonarodzeniową i przeprowadził nabór postaci w niej wystepujących.

 link

22.12.2014

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.