Z radością informujemy, że Anastazja Lisek, uczennica klasy III ga, jest finalistką stopnia okręgowego Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Anastazja otrzymała najlepsze noty w województwie lubelskim i jako jedyna będzie reprezentowała  nasze województwo na etapie centralnym. Gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie centralnym.

W ubiegłą sobotę, równolegle z pasjonującym konkursem skoków narciarskich, nasza gimnazjalna drużyna rywalizowała w eliminacjach centralnych I Ogólnopolskiej Olimpiady Historycznej Gimnazjalistów.  Finał rozgrywał się w w godnym tego miejscu - w Instytucie Historii Uniwersytetu Warszawskiego. Ponieważ chłopcy pozazdrościli sportowcom zwycięstwa, postanowili pójść w ich ślady. I tak czterech z nich: Michał Kuźmicz (3gd), Jakub Szulej (2ga), Franciszek Maciuk (3gc) i Adam Suraj (3gd) zostało indywidualnie laureatami a Ignacy Grabowski (3gc) uzyskał tytuł finalisty Olimpiady. Tym samym zakończyliśmy tegoroczną edycję jako najbardziej utytułowana szkoła w Polsce. 

Serdecznie gratulujemy młodym historykom.

Uczennica klasy 2gD Aleksandra Antoniak zajęła trzecie miejsce w IV edycji międzyszkolnego konkursu Kraje hiszpańskojęzyczne na świecie”, organizowanego przez III LO im. Unii Lubelskiej pod patronatem Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii w Polsce. Serdecznie gratulujemy!

W tym serwisie wykorzystywane są pliki cookies. Stosujemy je w celach zapamiętywania ustawień i zbierania anonimowych danych dla celów statystycznych. Użytkownik ma możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących cookies w swojej przeglądarce internetowej.